קצת עלינו

חברת רוסטיק סטון, חברה מתמחה ב אבן טבעית ושיש.

ממגמה להצלחה
ברוכים הבאים לעולם האבן הטבעית שבו אלגנס היישות של יצירותינו משקפת היסטוריה עשירה של תשוקה וכשירות אמנותית. זוהי סיפור שמרץ בדורות, ניצב על רצפי החלום המרתק של ילד צעיר ומזהה עצמו עם אב אהוב, ועומד כיום כעסק משפחתי ששמו מבוקר בו שמשהו מעריצים את יופיו האמיתי של מתנות הטבע‫.‬ המסע שלנו מתחיל בתחילת המאה האחרונה, כשנשמתו הצעירה והדמיונית של ראש המשפחה התגלתה. הכל החל בזכייה מקרית אשוח על שרטון, שכשוא יצירתי קידם אותו במראה של מה שהתקבל בסביבתו. השבחים שקיבל גידלו את רוחו היצירתית והעידו עליו לחתור בדרך המובילה להפיכת חלומותיו למציאותבחסד פני האמנות והאדריכלות, נסע לשביל קריירה שטרם נגמרה. עם כל מכח ומאמץ, מגייס את כישרונו ומיישם את רעיונותיו לתכנונים ותכניות בסקיצות ידניות . כל סקיצה וכל שרטוט‫,‬ לקונספציותיו, ולאחר השלמת כל פרויקט פרטנו מוחלק במעמקי רעיונותיו.

חזון

מאז התהליך בשנת 1996, אנו מייצרים אבן טבעית במידה וצבע לפי דרישת הלקוח, ובכך מכניסים לכל יצירה קסם אישי ופרטי. כל אבן שאנו מייצרים מותאמת בעבודת יד עם תשומת לב יתרה, ומתרגמת למציאות כל הפרויקטים האדריכליים שאנו מטפחים. בזיקה עם יופי הטבע, אנו מעניקים ליצירותינו אלגנס שלא מתיישן, ומתמשך ואפילו מתחזק בחלוף הזמן.

שאיפה והתמחות

משימתנו: ב-רוסטיק סטון , משימתנו היא להפוך חלומות למציאות . אנו מובילים בתחום האבן הטבעית בשאיפה עמוקה לאמנות, אדריכלות ותענוג של האבן הטבעית. בכל פרויקט, אנחנו שוקלים לשלב זאת את תותחי היצירה שהועברו מדור לדור עם טכניקות חדשניות, ומספקים יצירות עוצרות נשימה, שזוכות להשפיע לאינסוף על לקוחותינו והעולם מסביבנו.

למה אנחנו

למה לבחור בנו:
• מורשת אמנותית: עם מורשת אמנותית מרשימה שנפשה דורות, יצירותינו משקפות את התשוקה לאבן טבעית וליופי האדריכלי.
• עבודת יד אלגנטית: כל אבן מיוצרת בידי אמן מיומן, מבטיח רמת דיוק וייחודיות בכל יצירה.
• התאמה אישית: אנחנו שותפים לקרוב עם לקוחותינו כדי להבין את חזון הייחודי שלהם ולהפוך אותו למציאות בעיצוב האבן.
• יופי נצחי: היצירות שלנו מנציחות יופי לא עתיק שמוסיף לייחודיות ולערך של כל פרויקט אדריכלי.

שותפים להצלחה

צוותים חזקים, פרויקטים מוצלחים, המסעינו המרשים במספרים